вівторок, 27 серпня 2013 р.

Публічні бібліотеки – мости до е-урядування

                                          (Прес-реліз по проекту)

  Ініціатива «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування» є частиною Національного плану дій у рамках «Партнерства "Відкритий уряд"», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 220-р. Бібліотеки Білоцерківського району вже почали активно працювати в цьому напрямі, беручи участь у проекті Української бібліотечної асоціації «Доступ громадян до офіційної інформації в бібліотеках».
   Роль та потенціал бібліотек у впровадженні Національного плану дій ініціативи очевидні. Працівники бібліотек Білоцерківщини, що стали переможцями за програмою «Бібліоміст» та отримали комп'ютерну техніку, пройшли спеціалізоване навчання і готові допомагати менш досвідченим інтернет-користувачам працювати з онлайн-інструментами та новими електронними ресурсами.
Тепер мешканці району зможуть навчитися користуватися е-послугами національного та регіонального рівнів, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек.  Тут можна ефективно спілкуватися з урядовими структурами, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі. 
     У Центральній районній бібліотеці (та бібліотеках-філіях):
•    Діалог з владою
•    Дистанційне навчання
•    Електронні платежі
Станьте активним учасником громадянського суспільства, навчіться користуватися адміністративними послугами в Білоцерківській центральній районній бібліотеці.
Адреса бібліотеки: м. Біла Церква, вул. Тимірязєва, 2а.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Популярні публікації